Poznaj Andrzeja

To dzielny i nad wiek dojrzały chłopak. Jest świetnym bratem.

Andrzej

Jest świetnym bratem – chętnie opiekuje się młodszą o 4 lata siostrą.

Choć jest niewysoki i wygląda dziecinnie, to dzielny i nad wiek dojrzały chłopak. Jest świetnym bratem – chętnie opiekuje się młodszą o 4 lata siostrą. Najbardziej lubi pokazywać jej zdjęcia, które sam robi. Pilnuje jej i dba o nią. To naprawdę odpowiedzialny maluch.

Mama Andrzeja: Być może to opieka nad siostrą zmieniła dziecinnego berbecia w bystrego chłopaka. Andrzej wie, jakie ograniczenia niesie jego choroba. Oczywiście zdarzają się z tego powodu płacze i awantury, ale z wiekiem coraz mniej. Stara się zapamiętać, czego nie może jeść i czego nie może robić. Sam pyta, czy coś mu nie zaszkodzi. Jestem z niego dumna i mówię mu o tym. Chcę, żeby wiedział, że jest moim ukochanym, dzielnym maluchem, który wyrośnie na mądrego mężczyznę. Jestem pewna, że w życiu pokona niejedną przeszkodę - to nie jest typ, który łatwo się poddaje.

Andrzej uwielbia obserwować Warszawę z wysokości. Często namawia rodziców, by zdobywać ostatnie piętra wieżowców.

Andrzej uwielbia obserwować Warszawę z wysokości. Często namawia rodziców, by zabierali go na ostatnie piętra wieżowców. Razem podziwiają panoramę i robią zdjęcia – ich kolekcja rośnie. Gdy ktoś zapyta, czy chce być fotografem,  zamyśla się i kręci głową. Wolałby być kierowcą.

 

PL.EMOPR.15.11.06

Czekamy na Twoją historię

Twoje dziecko choruje na atopowe zapalenie skóry, ale nie daje się chorobie i realizuje swoje pasje? Nie możemy się doczekać, żeby je poznać!

Andrzej to prawdziwy
Atopowy Bohater!

Podziel się historią Andrzeja z innymi. Buduj z nami społeczność Atopowych Bohaterów.

Poznaj innych Atopowych Bohaterów